U14: PIONIRKE/PIONIRI

Pionirke – Pojedinačno:
Heđbeli Noemi
497 čunjeva (8. mesto) – kvalifikacije
532 čunjeva (7. mesto) – finale
1029 čunjeva (8. mesto) – kombinacija


Pioniri – Pojedinačno:
Rajić Miloš
509 čunjeva (9. mesto) – kvalifikacije


Parovno:
Heđbeli Noemi/Rajić Miloš
1006 čunjeva (9. mesto)


Tandem:
Heđbeli Noemi/Rajić Miloš
491 čunjeva (11. mesto)

U18: EKIPNO

Kadetkinje:
Trošić Kristina, 560 čunjeva
Bodo Renata, 555 čunjeva
Barać Jelena, 529 čunjeva
Grujić Miona, 542 čunjeva

2186 čunjeva (6.mesto)


Kadeti:
Kurcinak Gabor, 548 čunjeva
Lak Adam, 536 čunjeva
Erdeljan Marko, 596 čunjeva
Jevremović Ilija, 567 čunjeva

2247 čunjeva (7.mesto)

U18: TANDEM

Kadetkinje:
Trošić Kristina/Bodo Renata
Bronzana medalja

1. kolo
Trošić Kristina/Bodo Renata
Chapotot Emma/Kempf Sorenza (Fra)
122:151, 148:140, 15:9

Četvrtfinale
Trošić Kristina/Bodo Renata
Klenkle Lya/Simon Christel (Fra)
150:99, 132:131

Polufinale
Trošić Kristina/Bodo Renata
Zimmermann Rita/Futschek Caroline (Aus)
123:129, 146:162


Kadeti:
Erdeljan Marko/Jevremović Ilija

Zlatna medalja

1. kolo
Erdeljan Marko/Jevremović Ilija
Thaler Florian/Rechenmacher Dominik (Ita)
157:134, 139:124

Četvrtfinale
Erdeljan Marko/Jevremović Ilija
Gallo Erik/Kucko Richard (Svk)
170:129, 143:131

Polufinale
Erdeljan Marko/Jevremović Ilija
Monthaler Maximilan/Schlatter Paul (Aus)
134:118, 165:133

Finale
Erdeljan Marko/Jevremović Ilija
Topolsek Tilen/Krajnc Anej (Slo)
154:133, 139:141, 14:9


Frank Sabolc/Kurcinak Gabor
1.kolo

U18: MIKS

Petrović Tanja/Erdeljan Marko
Četvrtfinale

1.kolo
Petrović Tanja/Erdeljan Marko
Jadrczyk Wiktoria/Kurylo Jakub (Poljska)
146:128, 124:160, 15:13

Četvrtfinale
Petrović Tanja/Erdeljan Marko
Jadrczyk Wiktoria/Kurylo Jakub
146:128, 124:160, 13>15

U18: SPRINT

Kadetkinje:
Petrović Tanja

1.kolo
Petrović Tanja – Buchol Natalia (Poljska)
84:84 (6:5), 89:94, 15:16


Grujić Miona

1.kolo
Grujić Mion – Ionita Andreea Christiana (Ruminija)
98:93, 107:78

2.kolo
Grujić Miona – Brtnikova Veronika (Češka)
81:103, 94:91, 13:20


Kadeti:
Lak Adam

1.kolo
Lak Adam – Monthaler Maximilian (Austrija)
91:92, 96:101


Kurcinak Gabor

1.kolo
Kurcinak Gabor – Banik Filip (Slovačka)
117:91, 85:91, 18:19


Frank Sabolc

1.kolo
Frank Sabolc – Brachtel Tim (Nemačka)
98:112, 94:108

U18: POJEDINAČNO

Kadetkinje:
Trošić Kristina
560 čunjeva – prvi nastup
546 čunjeva (22.mesto) – finale

Bodo Renata
555 čunjeva – prvi nastup
576 čunjeva (9.mesto) – finale


Kadeti:
Jevremović Ilija
567 čunjeva – prvi nastup
610 čunjeva – finale

Erdeljan Marko
596 čunjeva – prvi nastup
569 čunjeva (17.mesto) – finale

U18: KOMBINACIJA

Kadetkinje:
Trošić Kristina
1106 (21.mesto)

Bodo Renata
1131 (12.mesto)


Kadeti:
Jevremović Ilija
1177 (9.mesto)

Erdeljan Marko
1165 (14.mesto)

Previous Next
Close
Test Caption
Test Description goes like this

NAVIGACIJA